Вішалка металева c гумовим покриттям, універсальна. Завдяки гумовому покриттю навіть тонка одяг не ковзає і не спадає. Метал товстий. Ширина 40 см. Дуже міцна, не зламається довгі роки.
Весь асортимент вішалок дивіться у нас на сайті
Характеристики
Основні
-
Країна виробникКитай
-
Обертовий гачокНі
-
Висота200 мм
-
МатеріалМетал
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
ПокриттяПрогумоване
-
ПрищіпкиНемає
-
Сфера использованияДля особистого користування, Торгові магазини
-
Товщина3 мм
-
КолірРізні кольори
-
Ширина400 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для одежды (с перекладиной) |
| Материал | Металл |
| Покрытие | Прорезиненное |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Нет |
| Ширина | 400 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Высота | 200 мм |
| Цвет | Разные цвета |
Информация для заказа
- Цена: 351 ₴







