Вішалка металева c гумовим покриттям, універсальна дитяча. Колір чорний. Завдяки гумовому покриттю навіть тонка одяг не ковзає і не спадає. Ширина 29 див. Дуже міцна, не зламається довгі роки. Гачок не поворотний.
Характеристики
Основні
-
Країна виробникКитай
-
Обертовий гачокНі
-
Висота200 мм
-
МатеріалМетал
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
ПокриттяПрогумоване
-
ПрищіпкиНемає
-
Сфера использованияДля особистого користування, Торгові магазини
-
Товщина2 мм
-
КолірЧорний
-
Ширина290 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Металл |
| Покрытие | Прорезиненное |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Нет |
| Ширина | 290 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Высота | 200 мм |
| Цвет | Черный |
| Сфера использования | Торговые магазины, Для личного пользования |
Информация для заказа
- Цена: 264 ₴







