Вішалка металева c гумовим покриттям з посиленими плічками для костюма. Ширина плеча 4 см. Завдяки гумовому покриттю навіть тонка одяг не ковзає і не спадає. Дуже міцна, не зламається довгі роки
Характеристики
Основні
-
Країна виробникКитай
-
Обертовий гачокНі
-
Висота220 мм
-
МатеріалМетал
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
ПокриттяПрогумоване
-
ПрищіпкиНемає
-
Сфера использованияДля особистого користування, Торгові магазини
-
Товщина40 мм
-
КолірСиній
-
Ширина450 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Металл |
| Покрытие | Прорезиненное |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Нет |
| Ширина | 450 мм |
| Толщина | 40 мм |
| Высота | 220 мм |
| Цвет | Синий |
Информация для заказа
- Цена: 99 ₴








