Дитячі вішалки для одягу пластикові в наборі 5 шт. Ширина 32 див. Ціна за набір! Пластик первинний, яскраві кольори, красиво блищать. Виробництво Польща.
Характеристики
Основні
-
Країна виробникПольща
-
Обертовий гачокТак
-
Висота170 мм
-
МатеріалПластик
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
Сфера использованияДля особистого користування, Торгові магазини
-
Товщина10 мм
-
КолірРізні кольори
-
Ширина320 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Назначение | Для одежды (с перекладиной) |
| Материал | Пластик |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Нет |
| Ширина | 320 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Высота | 170 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Сфера использования | Торговые магазины, Для личного пользования |
Информация для заказа
- Цена: 92 ₴






