Набір вішалок пластикових вигнутих універсального застосування. У наборі 10 шт. Ширина 39 см, гачок поворотний. Колір чорний
Характеристики
Основні
-
Країна виробникКитай
-
Обертовий гачокТак
-
Висота240 мм
-
МатеріалПластик
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
ПрищіпкиНемає
-
Сфера использованияДля особистого користування, Торгові магазини
-
Товщина10 мм
-
КолірЧорний
-
Ширина390 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для одежды (с перекладиной) |
| Материал | Пластик |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Да |
| Ширина | 390 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Высота | 240 мм |
| Цвет | Черный |
| Сфера использования | Торговые магазины, Для личного пользования |
Информация для заказа
- Цена: 331 ₴









