Вішалки дерев'яні прямі для одягу, набір 3 шт. Відшліфовані і лакіровані. Колір - натуральний. Ширина 45 см, висота (разом з гачком) 22 см.
Характеристики
Основні
-
Країна виробникКитай
-
Обертовий гачокТак
-
Висота220 мм
-
ЗатискачНемає
-
МатеріалДерево
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
ПокриттяЛак
-
ПрищіпкиНемає
-
Сфера использованияHoReCa, Для особистого користування, Торгові магазини
-
Товщина10 мм
-
Ширина450 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для одежды (с перекладиной) |
| Материал | Дерево |
| Покрытие | Лак |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Да |
| Ширина | 450 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Высота | 220 мм |
| Цвет | Дерево |
| Сфера использования | HoReCa, Торговые магазины, Для личного пользования |
Информация для заказа
- Цена: 172 ₴







