Вішалка універсальна пластикова. Виробництво Туреччина. Ширина 44 див. Гачок поворотний. Колір - чорний, коричневий, сірий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Назначение | Для одежды (с перекладиной) |
| Материал | Пластик |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Да |
| Ширина | 440 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 220 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Сфера использования | Торговые магазины, Для личного пользования |
Информация для заказа
- Цена: 178 ₴







