Набір кольорових пластикових вішалок для важкої одягу червоний 10 шт



Набір кольорових пластикових вішалок для важкого одягу 10 шт. Мають широке плече, яке не продавлює важкі речі і светри. Гачок в даній моделі не поворотний, що робить його більш міцним. Поверхня вішалок глянсова без зачепів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для одежды (с перекладиной) |
| Материал | Пластик |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Нет |
| Ширина | 420 мм |
| Толщина | 40 мм |
| Высота | 170 мм |
| Цвет | Красный |
| Сфера использования | Торговые магазины, Для личного пользования |
Информация для заказа
- Цена: 238 ₴



