Вішалки металеві c гумовим покриттям, універсальні. Набір 10 шт. Завдяки гумовому покриттю навіть тонкий одяг не ковзає і не спадає. Ширина 40,5 см. Висота 19 см. Товщина 3 мм. Гачок не поворотний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для одежды (с перекладиной) |
| Материал | Металл |
| Покрытие | Прорезиненное |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Нет |
| Ширина | 450 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Высота | 190 мм |
| Цвет | Фиолетовый |
| Сфера использования | Торговые магазины, Для личного пользования |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴







