Вішалки металеві c гумовим покриттям, універсальні. Набір 10 шт. Завдяки гумовому покриттю навіть тонкий одяг не ковзає і не спадає. Ширина 40,5 см. Висота 19 см. Товщина 3 мм. Гачок не поворотний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Сфера использования | Торговые магазины, Для личного пользования |
| Материал | Металл |
| Покрытие | Прорезиненное |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Нет |
| Ширина | 405 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Высота | 190 мм |
| Цвет | Красный |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴






