Килимок для ванної/ туалету 40*60 см, Vonaldi, Туреччина Рожевий



Килимок для ванної/туалету 40*60 см Vonaldi виробництва Туреччини. Нековзна латексна основа, швидкосохнучий, невисокий ворс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 60 см |
| Страна производитель | Турция |
| Длина | 40 см |
| Материал | Полипропилен |
| Тип | Коврик для туалета |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота ворса | 10 мм |
| Основа | Резина |
| Цвет | Розовый |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Подходит для пола с подогревом | Да |
Информация для заказа
- Цена: 268 ₴



