Чохол для весільної сукні 60*160*14см з розширенням та ручками




Чохол для одягу флізеліновий з розширенням і ручками. Призначений для дбайливого зберігання і транспортування об'ємної одягу (наприклад весільного або концертної сукні). Захищає від пилу, плісняви, комах, бруду, запаху і води. Колір білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 14 см |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 160 см |
| Материал | Флизелин |
| Тип | Чехол стандартный |
| Застежка | Молния |
| Цвет | Белый |
| Влагонепроницаемый | Да |
| Ароматизированный | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴



