Чохол для одягу флізеліновий з розширенням і ручкою. Призначений для дбайливого зберігання об'ємної одягу (наприклад шуби, шкіряні куртки тощо) Захищає від пилу, бруду, комах, бруду, запаху і води. Колір сірий ( не коричневий, як на фото).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 14 см |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 120 см |
| Материал | Флизелин |
| Тип | Чехол стандартный |
| Застежка | Молния |
| Цвет | Серый |
| Влагонепроницаемый | Да |
| Ароматизированный | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 126 ₴







