Гумовий килимок "Сота" виготовлений з високоякісної гуми.
Килимок гумовий придверний К-38 від українського виробника відрізняється наступними перевагами:
-травмобезопасность (килимок не ковзає на мокрому і не задирається)
-можливе використання й у відкритому, і в закритому приміщенні
-завдяки використанню високоякісної сировини, можуть експлуатуватися при будь-яких температурних режимах
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3500 г |
| Производитель | Дубенский завод РТИ |
| Высота | 16 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Нескользящее основание | Да |
| Длина | 1000 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Основа | Резина |
| Цвет | Черный |
| Материал верха | Резина |
| Водоотталкивающие свойства | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 605 ₴






