Гумовий килимок «Сота» розміром 40*60*1см виготовлений з гуми, стійкої до стирання і хімічних впливів, також не твердне при низьких температурах, не ковзає на слизькій поверхні, тому може використовуватися в місцях з жорсткими умовами експлуатації з інтенсивним потоком людей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1200 г |
| Высота | 10 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Нескользящее основание | Да |
| Длина | 600 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Основа | Резина |
| Цвет | Черный |
| Материал верха | Резина |
| Водоотталкивающие свойства | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴






