Гумовий килимок «Сота» виготовлений з високоякісної гуми, стійкої до витирання, хімічних впливів та низьких температур. Дуже простий у догляді, достатньо перевернути і витрусити
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5300 г |
| Производитель | Политеп |
| Высота | 10 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Страна производитель | Польша |
| Нескользящее основание | Да |
| Длина | 1200 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Основа | Резина |
| Цвет | Черный |
| Материал верха | Резина |
| Водоотталкивающие свойства | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 210 ₴








