Килимок вхідний 45*75 текстильний чудово вбирає вологу. З нижнього краю нанесена якісна гумова основа, яка зменшує ковзання та не пропускає воду на підлогу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дубенский завод РТИ |
| Высота | 4 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Нескользящее основание | Да |
| Длина | 450 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Основа | Резина |
| Материал верха | Полиамид |
| Состояние | Новое |
| Цвет | |
| Цвет | Ми з України |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴





