Швабра з подвійним віджиманням. Ручка металева телескопічна довжиною 97-127 см. Губка м'яка, високої всмоктуючої здібності, ширина 27 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал ручки | металл |
| Тип | Швабра с губкой-валиком |
| Тип ручки | телескопическая |
| Цвет | Желтый |
| Основное назначение | Для пола |
| Комплектация ведром | Нет |
| Наличие механизма отжима | Есть |
| Габаритные размеры | |
| Длина ручки | 127 см |
| Ширина насадки | 27 см |
| Диаметр насадки | 6 см |
Информация для заказа
- Цена: 460 ₴







