Швабра -полотер Tadar - швабра польського виробництва. Міцна, надійна, красива. Насадка з якісної мікрофібри відмінно видаляє забруднення, легко збирає дрібне сміття. Може бути використана на будь-яких підлогах, а так само для миття стін, вікон і стелі. Ручка металева, телескопічна, розсувається від 70 см до 122 см. Запаска 42 * 11см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Феникс |
| Страна производитель | Польша |
| Материал ручки | металл |
| Тип | Швабра с платформой |
| Тип ручки | телескопическая |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал насадки | Микрофибра |
| Основное назначение | Универсальное, Для пола, Для стен |
| Комплектация ведром | Нет |
| Наличие механизма отжима | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина насадки | 42 см |
| Длина ручки | 125 см |
| Ширина насадки | 11 см |
Информация для заказа
- Цена: 280 ₴







