- Швабра - натирач Valsar польського виробництва. Підійде для миття підлог, стін і стель. Дуже добре справляється з будь-якими забрудненнями, не залишає розводів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Valsar |
| Страна производитель | Польша |
| Материал ручки | металл |
| Тип | Швабра с платформой |
| Тип ручки | телескопическая |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал насадки | Микрофибра |
| Основное назначение | Универсальное, Для пола, Для стен |
| Комплектация ведром | Нет |
| Наличие механизма отжима | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина насадки | 40 см |
| Длина ручки | 120 см |
| Ширина насадки | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴






