Швабра для підлоги має насадку з мікрофібри у вигляді локшини. Ця синтетична тканина насадки легко викручується руками, багато поглинає води, не залишає розводів та зносостійка. Ручка висувна, металева, фарбована. Платформа пластикова, кнопка фіксації на пружині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Материал ручки | металл |
| Тип | Швабра с платформой |
| Тип ручки | телескопическая |
| Цвет | Бирюзовый |
| Материал насадки | Микрофибра |
| Основное назначение | Универсальное, Для пола |
| Комплектация ведром | Нет |
| Наличие механизма отжима | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина насадки | 40 см |
| Длина ручки | 125 см |
| Ширина насадки | 11 см |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴







