Швабра для комфортного збирання. Віджимання та очищення в один рух. Добре вбирає, не залишає розводів, підходить для всіх типів підлоги, а також може використовуватися для миття стін та стелі. Характеристики: Швабра з відром STENSON автоматичний віджим (MH-2733) Тип: швабра з віджимом; Вид: комплектація із відром; Матеріал: нержавіюча сталь, пластик; Матеріал насадки: мікрофібра; 2 змінні насадки; Автоматичний віджимання. Комплектація: Швабра з відром STENSON автоматичний віджим (MH-2733) Швабра – 1 шт.; Відро – 1 шт.; Насадки – 2 шт.; Упаковка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stenson |
| Страна производитель | Китай |
| Материал ручки | металл |
| Тип | Швабра с платформой |
| Тип ручки | разборная |
| Цвет | Голубой |
| Материал насадки | Микрофибра |
| Основное назначение | Универсальное, Для пола |
| Комплектация ведром | Есть (с отжимом) |
| Наличие механизма отжима | Есть |
| Габаритные размеры | |
| Длина насадки | 33 см |
| Длина ручки | 130 см |
| Ширина насадки | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴








