Сидіння для унітазу OZBEST з кріпленням
Країна виробництва: Туреччина
Виробник: OZBEST
Матеріал: поліпропілен
Колір білий
Наявність ліфта: ні
Ширина: 37 см
Глибина: 44 см
Вага:0,9 кг
Гарантія: 5 років
Високоякісні сидіння для унітазів від турецького виробника OZBEST забезпечать комфорт на довгі роки.
Виготовлені з якісного поліпропілену
М'які, широкі бічні та задні поверхні, обтічні форми внутрішніх країв та отвір оптимальної довжини, ширини та форми забезпечують комфортне розташування тіла в сидячому положенні для максимальної зручності користувача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 900 г |
| Высота | 6 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Длина | 44 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Антибактериальное покрытие | Нет |
| Цвет | Белый |
| Наличие микролифта | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 696 ₴








