Сидіння для унітазу Vanna Lux
Сидіння м'яке на унітаз Vanna Lux виготовлено з первинного поліпропілену з м'яким поролоновим наповнювачем. Сидіння м'яке універсальне, підходить практично до всіх моделей унітазів, за винятком деяких специфічних моделей.
Характеристики:
Матеріал: пластик + поролон + поліестр;
Довжина: 40 см;
Ширина: 36 см;
Кріплення: пластик;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 6 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Длина | 43 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Цвет | Разные цвета |
| Наличие микролифта | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 391 ₴





