Розкладачка "Ретро". Розкладушка "Ретро". Раскладушка "Ретро
Розкладачка "Ретро Розкладачка
Уточнюйте по телефону будь ласка.
Колір у наявності однотонний синій (фото#2)
Розкладачка ретро зроблена з металевого каркаса (діаметр труби 19 мм) і гобеленової тканини, натягнутої пружинами по всьому периметру.
Максимальне навантаження: 120 кг.
До переваг розкладачки "Ретро" можна віднести простоту конструкції, невисоку ціну, компактність, регульований підголівник на чотири положення, невелику вагу (6 кг).
Габаритні розміри в складеному вигляді: 90 х 70 х 12 см.
- Раскладачка на пружинах.
- Металевий каркас.
- Тканина гобелен.
- Забарвлення уточнюйте
-
Виробник Україна ( Харків) Довжина: 193 см Ширина 72 см Висота від підлоги 30 см Каркас труба діаметром 19*1,5 мм Фарбування порошкове напилення Тканина гобелен Вага 6 кг Максимальне навантаження 120 кг
Розкладачка — загальний опис
Класична розкладачка відома з часів Радянського Союзу.
Конструкція розкладачки "Класика" перевірена часом. Єдина відмінність — це каркас. Зараз він сталевий, а в радянські часи був алюмінієвий.
Тканина — гобелен. Матеріал покроєний так, щоб волокна тканини були перпендикулярно бічними стінками розкладачки, щоб уникнути провисання.
Простота конструкції, компактність і зручність в експлуатації, водночас невисока ціна роблять класичну розкладачку незамінною практично в будь-якій родині.
Габаритні розміри в складеному вигляді: 90 х 70 х 12 см.
Ця модель вирізняється високою якістю збирання. Тканина для основи підбирається тільки високоміцна."
-
о
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VISTA |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Основание спального места раскладушки | Гобелен |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 1930 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Высота | 130 мм |
| Вес | 6 кг |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 860 мм |
| Длина в сложенном виде | 700 мм |
| Ширина в сложенном виде | 130 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Быльце у изголовья | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Подушка для отдыха | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровни регулировки подголовника | 4 |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Возможность трансформации кровати в кресло | Нет |
| Защита пола от царапин | Да |
- Цена: 1 540 ₴








