Розкладачка "Марія" з матрацом 30 мм. Розкладне ліжко "Марія" з матрацом 30 мм. Розкладушка "Марія" м30
Розкладачка "Марія" з матрацом 30 мм.
До переваг розкладачки « Марія » належить високе натяжіння тканини, компактність у складному вигляді, максимальне навантаження 120 кг., м'який поролоновий вшитий матрац завтовшки 30 мм, регулюваний підголовок на чотири положення і найголовніше і найважливіше - це доступна ціна!!
Технічний опис:
Довжина: 187 см,
Ширина: 72 см,
Висота від підлоги: 32 см,
Виробник: Україна (Харків),
Каркас: сталева труба, діаметром 20 мм,
Пофарбовування: порошкове запилення,
Матрас: незʼємний, вшитий між двома шарами тканини,поролоновий 30 мм,
Тканина: двошарова (верх-бавовна ,низ-поліпропилен),
Максимальне навантаження: 120 кг,
Вага: 7,5 кг.
Габаритні розміри у складеному вигляді: 77x74x18 см.
Загальне:
Високої якості збирання є характерною особливістю цієї моделі.
Кольори в асортименті. Кольори уточнюйте!!!!
До добрих рис розкладачки "Марія м 30" можна також віднести високий тиск тканини, компактність у складному вигляді. Завдяки тому, що тканина натягнута по периметру, а пружини знаходяться під розкладушкою, її поверхня виходить достатньо велика, що дозволяє Вам відчути справжній комфорт.
Регульований підголовок на чотири позиції:
Розмір у зібраному вигляді: 78x74x13 см:
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
|---|---|
| Вес | 6.8 кг |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Длина | 1870 мм |
| Основные | |
| Производитель | VISTA |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Комплектация матрасом | Да |
| Толщина матраса | 3 см |
| Наполнитель матраса | пенополиуретан, Поролон листовой |
| Материал чехла матраса | бязь, ткань двунитка, хлопок |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Основание спального места раскладушки | Двухслойная ткань |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Подушка для отдыха | Нет |
| Быльце у изголовья | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровни регулировки подголовника | 4 |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Возможность трансформации кровати в кресло | Нет |
| Защита пола от царапин | Да |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 180 мм |
| Длина в сложенном виде | 770 мм |
| Ширина в сложенном виде | 740 мм |
- Цена: 1 716 ₴










