Розкладачка "Марія" з матрасом 60 мм. Розкладне ліжко "Марія м60". Розкладушка "Марія" м60




Розкладачка "Марія" з матрацом 60 мм.
До переваг розкладачки « Марія » належать високе натяжіння тканини, компактність у складному вигляді, максимальна навантаження 120 кг., м'який поролоновий вшитий матрац, завтовшки 60 мм, регулюваний підголовок на чотири положення, невелика подушка і найважливіше - це доступна ціна!!
Технічний опис:
Довжина: 187 см,
Ширина: 72 см,
Висота від підлоги: 33 см,
Виробник: Україна (Харків),
Каркас: сталева труба, діаметром 20 мм,
Пофарбовування: порошкове напилення,
Матрас: незʼємний, що підшивається між двома шарами тканини,поролоновий 60 мм,
Тканина: двошарова (верх-бавовна,низ-поліпропилен),
Максимальне навантаження: 120 кг,
Вага: 9.2 кг,
Габаритні розміри у складному вигляді: 77x74x20 см.
Загальне:
Високої якості збирання є характерною особливістю цієї моделі.
Кольори в асортименті. Кольори уточнюйте!!
До добрих рис розкладачки "Марія м 60" можна також віднести високий тиск тканини, компактність у складному вигляді. Завдяки тому, що тканина натягнута по периметру, а пружини знаходяться під розкладачкою, її поверхня виходить достатньо велика, що дозволяє Вам відчути справжній комфорт.
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
|---|---|
| Вес | 9.2 кг |
| Высота | 330 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Длина | 1870 мм |
| Основные | |
| Производитель | VISTA |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Комплектация матрасом | Да |
| Толщина матраса | 6 см |
| Наполнитель матраса | пенополиуретан, Поролон листовой |
| Материал чехла матраса | бязь, двухслойная ткань, хлопок |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Основание спального места раскладушки | Несъемный матрас |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Подушка для отдыха | Да |
| Быльце у изголовья | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровни регулировки подголовника | 4 |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Возможность трансформации кровати в кресло | Нет |
| Защита пола от царапин | Да |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 770 мм |
| Длина в сложенном виде | 740 мм |
| Ширина в сложенном виде | 200 мм |
- Цена: 1 826 ₴



