Розкладне ліжко-тумба «Венеція» з бильцем.
Виробник: Харків, Україна.
Розкладне ліжко-тумба на 18 ламелях (матрац 5 см)
Довжина 197 см, ширина 72 див.
Максимальне навантаження: 120 кг
Технічний опис:
Довжина: 197 см,
Ширина: 72 см,
Висота від підлоги: 37 см (разом з матрацом),
Габаритні розміри в складеному вигляді: 90х72х24 см,
Каркас: труба квадратного перетину 20х20 мм,
Ніжки каркасу: сталева труба 18 мм,
Підстава: ламелі "Латофлекс", шириною 5,2 див. (18 шт),
Матрац: поролон 72х190х5 див.,
Вага: 14 кг,
Максимальне навантаження: 120 кг,
Розмір бильцях: 72х27х2 див.
Загальний опис:
Ліжко-тумба "Венеція" можна використовувати як тимчасове спальне місце вдома, або квартирі. Воно компактно складається й не займає багато простору. Може також бути використано як додаткове спальне місцк для гостей , або в будинках відпочинку.
Розкладне ліжко "Венеція" має відмінну особливість - біля ізголів'я знаходиться бильце, зроблене із ламінованого ДСП, котре не дає подушці сповзати, а в складеному вигляді є зручною поверхнею, котру можна використовувати, як тумбу, або столик. Розмір бильця 27х72х2 см.
Матрац розкладачки "Венеція" з'ємний, тому за необхідності його можна використовувати окремо від розкладачки.
Колеса, котрими обладнана розкладачка "Венеція" , забезпечують зручність переміщення розкладачки по кімнаті.
Завдяки оригінальній конструкції середніх ніжек, ліжко-тумба "Венеція", не потребує в додаткових елементах кріплення й займає менше місця в складеному вигляді. Також не має навантаження на колеса, що робить всі елементи довговічними та стійкими.
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
|---|---|
| Вес | 14 кг |
| Высота | 370 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Длина | 1970 мм |
| Основные | |
| Производитель | VISTA |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Количество ламелей в основании спального места | 18 |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Ортопедические свойства | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Толщина матраса | 5 см |
| Наполнитель матраса | пенополиуретан |
| Материал чехла матраса | бязь, ткань двунитка |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Основание спального места раскладушки | Двухслойная ткань |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Колесики | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Подушка для отдыха | Нет |
| Быльце у изголовья | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Возможность трансформации кровати в кресло | Нет |
| Защита пола от царапин | Да |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 900 мм |
| Длина в сложенном виде | 720 мм |
| Ширина в сложенном виде | 240 мм |
- Цена: 2 640 ₴




