Розкладне ліжко-тумба "Белла". Розкладка на ламелях з матрацом

Розкладне ліжко "Белла". - Зручне сучасне розкладне ліжко з двома бильцями. Ідеально підходить для додаткового спальня не тільки для дорослих, але й для дітей. Завдяки великим розмірам (ширина ліжка 80 см, а довжина 197 см) і матрац, завтовшки 5 см, можна замінити повноцінне ліжко. Відпочинок на такому розкладному ліжку буде комфортним і приємним.
Основні характеристики:
- Довжина - 197 см.
- Ширина - 80 см.
- Висота - 33 см.
- Розміри у складному вигляді - 29x82 x92 см.
- Максимальне навантаження - 120 кілограмів.
У підголовній частині ліжка і біля підніжжя є бильця з ламінованого ДСП. Завдяки цьому матраци і подушки надійно зафіксовані на поверхні ліжка і не зповзають під час сну.
У скледеному стані ліжко "Белла" може виконувати функцію маленької тумби.
Каркас ліжка металевий, пофарбований порошковим напиленням.
Ортопедичні дерев’яні ламели є основою спального місця. Кількість ламелів - 16 шт.
Розкладне ліжко "Белла". - Чудове рішення для активної експлуатації будинку, на дачі, в готелях.
Кольори матраца уточнюйте під час замовлення.
Щоб уникнути поломок під час транспортування, ліжко поставляється з неприкрученими бильцями
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
|---|---|
| Вес | 16 кг |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Длина | 1980 мм |
| Основные | |
| Производитель | VISTA |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Количество ламелей в основании спального места | 16 |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Ортопедические свойства | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Толщина матраса | 5 см |
| Наполнитель матраса | поролоновая крошка |
| Материал чехла матраса | набивная бязь, хлопок |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Основание спального места раскладушки | Деревянные ламели |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Колесики | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Подушка для отдыха | Нет |
| Быльце у изголовья | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Возможность трансформации кровати в кресло | Нет |
| Защита пола от царапин | Да |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 95 мм |
| Длина в сложенном виде | 80 мм |
| Ширина в сложенном виде | 30 мм |
- Цена: 2 640 ₴



