доставка харківом, кур'єром +100 грн.
доставка по Україні:(нова пошта), (делері), (intime), (автолюкс),(укр пошта).
відправка накладеним платіжом тільки НОВИЙ ПОЧТИЙ!!!!!
- Телефон:
-
+380669183263(viber)
- Email:
-
посилання на сайт:
-
https://hoz-tovaru.prom.ua/g2560739-sushilki-dlya-belya
-
Сушарка для білизни підлогова HOLAND до 18 кг
-
розміри:
-
висота 98 см, ширина 50 см, довжина 180 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Сірий |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Матеріал | Метал |
| Тримачі для дрібних речей | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 980 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴





