доставка харківом, кур'єром +100 грн.
доставка по Україні:(нова пошта), (делері), (intime), (автолюкс),(укр пошта).
відправка накладеним платіжом тільки НОВИЙ ПОЧТИЙ!!!!!
- Телефон:
-
+380669183263(viber)
- Email:
https://hoz-tovaru.prom.ua/g9924108-sushki-napolnye
Підлогова сушарка для білизни CASA SI Elegant plus 24 м. виготовлена з алюмінію, тому вона досить легка — 3 кг. Конструкція хрещата, стійка, з пластиковими елементами на ніжках і боках, укомплектована пластиковою вішалкою для шкарпеток. Замінює 24 метри білизняної мотузки.
| Цей та інші товари можна докладно подивитися на нашому сайті https://hoz-tovaru.prom.ua |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Вага | 3 кг |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Рабочая длина сушилки, м | 21-30 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тримачі для дрібних речей | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 1770 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 930 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





