Вішалка металева c гумовим покриттям, універсальна. Завдяки гумовому покриттю навіть тонка одяг не ковзає і не спадає. Метал товстий. Ширина 40 см. Дуже міцна, не зламається довгі роки.
Весь асортимент вішалок дивіться у нас на сайті
Характерики
Основні
-
Країна виробникКитай
-
Обертовий гачокНі
-
Висота200 мм
-
МатеріалМетал
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
ПокриттяПрогумоване
-
ПрищіпкиНемає
-
Сфера використанняДля особистого користування, Торгові магазини
-
Товщина3 мм
-
КолірРізні кольори
-
Ширина400 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Прогумоване |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Ні |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Висота | 200 мм |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴







