Вішалка металева c гумовим покриттям, універсальна дитяча. Колір чорний. Завдяки гумовому покриттю навіть тонка одяг не ковзає і не спадає. Ширина 29 див. Дуже міцна, не зламається довгі роки. Гачок не поворотний.
Характеристики
Основні
-
Країна виробникКитай
-
Обертовий гачокНі
-
Висота200 мм
-
МатеріалМетал
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
ПокриттяПрогумоване
-
ПрищіпкиНемає
-
Сфера использованияДля особистого користування, Торгові магазини
-
Товщина2 мм
-
КолірЧорний
-
Ширина290 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Прогумоване |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Ні |
| Ширина | 290 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Висота | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴







