Вішалка металева c гумовим покриттям з посиленими плічками для костюма. Ширина плеча 4 см. Завдяки гумовому покриттю навіть тонка одяг не ковзає і не спадає. Дуже міцна, не зламається довгі роки
Характеристики
Основні
-
Країна виробникКитай
-
Обертовий гачокНі
-
Висота220 мм
-
МатеріалМетал
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
ПокриттяПрогумоване
-
ПрищіпкиНемає
-
Сфера использованияДля особистого користування, Торгові магазини
-
Товщина40 мм
-
КолірСиній
-
Ширина450 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Прогумоване |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Ні |
| Ширина | 450 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Висота | 220 мм |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴








