Дитячі вішалки для одягу пластикові в наборі 5 шт. Ширина 32 див. Ціна за набір! Пластик первинний, яскраві кольори, красиво блищать. Виробництво Польща.
Характеристики
Основні
-
Країна виробникПольща
-
Обертовий гачокТак
-
Висота170 мм
-
МатеріалПластик
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
Сфера использованияДля особистого користування, Торгові магазини
-
Товщина10 мм
-
КолірРізні кольори
-
Ширина320 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Матеріал | Пластик |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Ні |
| Ширина | 320 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 170 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴






