Набір вішалок пластикових вигнутих універсального застосування. У наборі 10 шт. Ширина 39 см, гачок поворотний. Колір чорний
Характеристики
Основні
-
Країна виробникКитай
-
Обертовий гачокТак
-
Висота240 мм
-
МатеріалПластик
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
ПрищіпкиНемає
-
Сфера использованияДля особистого користування, Торгові магазини
-
Товщина10 мм
-
КолірЧорний
-
Ширина390 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Матеріал | Пластик |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 390 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 240 мм |
| Колір | Чорний |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 ₴









