Вішалки дерев'яні прямі для одягу, набір 3 шт. Відшліфовані і лакіровані. Колір - натуральний. Ширина 45 см, висота (разом з гачком) 22 см.
Характеристики
Основні
-
Країна виробникКитай
-
Обертовий гачокТак
-
Висота220 мм
-
ЗатискачНемає
-
МатеріалДерево
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
ПокриттяЛак
-
ПрищіпкиНемає
-
Сфера использованияHoReCa, Для особистого користування, Торгові магазини
-
Товщина10 мм
-
Ширина450 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Матеріал | Дерево |
| Покриття | Лак |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 450 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 220 мм |
| Колір | Дерево |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини, Для особистого користування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴







