Вішалка універсальна пластикова. Виробництво Туреччина. Ширина 44 див. Гачок поворотний. Колір - чорний, коричневий, сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Матеріал | Пластик |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 440 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 220 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178 ₴







