Вішалки металеві c гумовим покриттям, універсальні. Набір 10 шт. Завдяки гумовому покриттю навіть тонкий одяг не ковзає і не спадає. Ширина 40,5 см. Висота 19 см. Товщина 3 мм. Гачок не поворотний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Прогумоване |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Ні |
| Ширина | 450 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Висота | 190 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴





