Сидіння для унітазу OZBEST з кріпленням
Країна виробництва: Туреччина
Виробник: OZBEST
Матеріал: поліпропілен
Колір білий
Наявність ліфта: ні
Ширина: 37 см
Глибина: 44 см
Вага:0,9 кг
Гарантія: 5 років
Високоякісні сидіння для унітазів від турецького виробника OZBEST забезпечать комфорт на довгі роки.
Виготовлені з якісного поліпропілену
М'які, широкі бічні та задні поверхні, обтічні форми внутрішніх країв та отвір оптимальної довжини, ширини та форми забезпечують комфортне розташування тіла в сидячому положенні для максимальної зручності користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 44 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Сидіння з кришкою |
| Антибактеріальне покриття | Ні |
| Колір | Білий |
| Наявність мікроліфта | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴








