Вішалки металеві c гумовим покриттям, універсальні. Набір 10 шт. Завдяки гумовому покриттю навіть тонкий одяг не ковзає і не спадає. Ширина 40,5 см. Висота 19 см. Товщина 3 мм. Гачок не поворотний.
Характеристики
Основні
-
Країна виробникКитай
-
ПризначенняДля одягу (з поперечиною)
-
МатеріалМетал
-
ПокриттяПрогумоване
-
ПрищіпкиНемає
-
Обертовий гачокНі
-
Ширина405 мм
-
Товщина3 мм
-
Висота190 мм
-
КолірРізні кольори
-
Сфера использованияДля особистого користування, Торгові магазини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Прогумоване |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Ні |
| Ширина | 405 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Висота | 190 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴












