Килимок гумовий кольоровий стільники 80x120 см
Килимок гумовий стільники 80x120 см або "комірчастий". Зроблений з еластичної гуми, зверху нанесений кольоровий візерунок. Найкраще підходить для зовнішнього застосування для грубого очищення взуття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал верху | Гума |
| Основа | Гума |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Нековзна основа | Так |
| Вага | 6600 г |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 754 ₴












