Стійка для одягу на коліщатках, подвійна, з полицею для взуття сд14 M Біла
- Під замовлення
- Код: сд14 M Белая
Відправка з 11 травня 20262 404 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка для одягу на коліщатках, подвійна, з полицею для взуття білого кольору.
Розміри:
Висота більшої стійки-161 см
Висота меншої стійки-136 см
довжина 150 см
Ширина ЛДСП 102 см
Глибина ЛДСП 58 см
Товщина трубки 0.7 мм, діаметр 2.5 см.
Всі з'єднання металеві.
навантаження 40 кг
Приймаємо замовлення на індивідуальні розміри стійок.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Коліщата |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Ключниця | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | хромований метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 1610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 404 ₴












