Гриль-мангал, барбекю HOLLA GRILL Rust Wide Open большая открытая тумба
Holla Grill Wide Rust Open – современный, красивый и практичный уличный гриль для ценителей уникальных решений в дизайне экстерьера. Изготовлен из качественных сертифицированных материалов с применением современных технологий. Тщательно продуманная конструкция в сочетании с коррозиестойкостью металла делает возможным использование гриля на протяжении долгих лет.
Гриль підійде для великої компанії, організації фестивалів вуличної їжі та інших івентів. Оснащений містким тумбою для зберігання дров, блоком для нарізки і підготовки продуктів, ящиком для зберігання інструментів, спецій і інших незамінних дрібниць. Легко переміщається з допомогою коліщаток встановлених на тумбі.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість нашої продукції, в чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Практичність у використанні
Всі товари з нашого асортименту є практичними та ефективними у використанні.
Прийнятні ціни
Завдяки власному виробництву та співпраці з надійними постачальниками ми встановлюємо вигідні ціни для покупки.
Унікальні розробки
Все обладнання для смаження та копчення ми виготовляємо самостійно. Ви можете придбати у нас продукцію унікальної розробки.
Чому нам можна довіряти
![]() |
Ми першими з'явилися на ринку України з продукцією та виробами для домашнього копчення. Ми маємо великий досвід роботи. |
![]() |
Ми заснували «SmokeHouse» у 2007 році, з 2016 успішно вийшли на експорт і працюємо з клієнтами з Європи, Азії та США. |
Переваги нашої компанії
![]() |
Власне виробництво на високоточному сучасному обладнанні. |
![]() |
Надаємо гарантію на продукцію з нашого асортименту терміном на 1 рік. |
![]() |
Для великих та постійних покупців – знижка до 25%. Рівень знижки розглядається індивідуально. |
![]() |
Виконуємо швидку доставку службами логістики. Ви отримаєте своє замовлення найближчим часом. |
Як ми працюємо
Оформлення заявки на сайті або за телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за потреби
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Дров'яної гриль-мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 250 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 980 мм |
| Ширина робочої поверхні | 240 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 47 221 ₴









