Мангал SmokeHouse Античний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 940 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Довжина | 830 |
| Довжина робочої поверхні | 620 мм |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт.) |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴












