Килимок придверний гумовий стільники 60x90 "Індія" напівкруглий



Килимок гумовий стільника 60x90 або "комірчастий". Хороший тим, що бруд прокидається, для чищення достатньо підняти килимок та прибрати бруд. Найкраще підходить для зовнішнього застосування.
1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал верху | Гума |
| Основа | Гума |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 13 мм |
| Колір | Чорний |
| Нековзна основа | Так |
| Вага | 2.3 г |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



