Килимок гумовий стільники 60x90 см брудозахисний HoReCa



Килимок гумовий стільники 60x90 см. Призначений для грубого очищення взуття. Не вибагливий у догляді – достатньо підняти килимок та прибрати бруд. Найкраще підходить для зовнішнього застосування
1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал верху | Гума |
| Основа | Гума |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 12 мм |
| Колір | Чорний |
| Нековзна основа | Так |
| Вага | 4500 г |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



