Маленька клавіша змиву Wisa з доопрацьованою конструкцією, яка не має недоліків оригіналу.
Колір виробу може відрізнятись від фото
Кнопка для панелі інсталяції серії Quadro Enyo Df та Gaia FI.
Сумісна із серіями Wisa Quadro 2, Wisa Quadro F 2140/2940.
Входить до складу монтажної планки Wisa.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ДхВхШ - 116х40х30 мм
Матеріал виготовлення – Pet-G пластик.
Виробництво – Україна.
Комплект:
Клавіша змиву Wisa арт. 8050.887130
Дякуємо за покупку, чекаємо на Ваші позитивні відгуки та приємне Вам користування!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gaia |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інсталяції | Для підвісного унітаза |
| Висота | 116 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Тип інсталяції | Кнопка змивання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴






