Ця підставка призначена для зручного та організованого розміщення акумуляторів типу 18650 під час точкового зварювання. Завдяки своїй конструкції з 2 рядів по 5 відділень кожен, вона дозволяє легко та швидко збирати та встановлювати до 10 елементів одночасно. Зручність використання та компактність роблять цю підставку ідеальним рішенням для майстрів, що займаються точковим зварюванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 41.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість батарейок | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип батарейки | 18650 |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴






