УВАГА!!! Також можливі інші розміри!
Компактний горщик у вигляді Грут ідеально підходить для вирощування Ваших рослин, підберіть свій розмір! Цей кумедний та оригінальний горщик стане яскравим акцентом у вашому будинку чи офісі, привертаючи увагу та додаючи унікальності вашому інтер'єру. Висока якість матеріалу забезпечує довговічність та стійкість до пошкоджень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Дренажні отвори | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





